teknik-servis.png

Entegree Services

Yazılım Güvenlik sistemleri Alarm ve Network alt yapı sistemleri Konusunda Uzman Kadrosu ile Erler Teknoloji Aş Bünyesinde faaliyet gösteren Montaj ve devre alma birimidir. 

entegree servis.png
il-mudurlugu-benzinlik-arsasi-satacak (1).png

İstasyon Çözümleri

Akar yakıt.

Türkiye genelinde uzman iş ortaklarımız vasıtası  ile bir çok kurumsal akaryakıt dağıtım markasına saha güvenliği, yazar kasa sistemleri otomasyon desteği tank kurulumu ve genel bakım sözleşmesi çerçevesinde etkin zamanında kurulum, devreye alma  ve teknik servis  hizmeti vermekteyiz.

barkod sis.jpg

Barkod Sistemleri

Market Mağaza

Market Mağaza ve üretim tesislerinin işlev ve verimliğini artıran barkod sistemleri konusunda Entegree servicee birimimiz  kurulum devreye alma ve eğitim alanlarında bünyesinde bulunan marka ve iş kolları vasıtası ile size kaliteli keyifli bir deneyim sunuyor. Sizinde barkod sistemlerine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime gecin.

Güvenlik

Güvenlik Sistemleri Kurulum Devreye alma.

Uzman kadromuz ile  Güvenlik sistemleri Konusunda müşterilerimize eşsiz deneyimler ve keyifli güven dolu sistemler sunuyoruz. Sizde gerçek bir güvenlik sistemine sahip olmak istiyorsanız EsAş sizinde çözüm ortağınız olaçak buna emin ola biliriniz.

kartal-guvenlik-kamerasi-slider-3.jpg
yazilim_48720.png

Yazılım Teknolojileri

Yazılım 

Gelişen teknoloji'nin mimarı olan yazılım ve yazılım teknolojileri konusunda ErleR Teknolojinin kendi geliştirip yada dağıtıcılığını çözüm ortaklığını yaptığı yazılım çözümlerini EbiT markası altında topladık. EbiT yazılım çözümlerini yine EsAş birimimizin uzman kadrosu devreya almaktadır.

Ticari yazılımlar ( Ön muhasebe E fatura E defter)

Parakende Çözümleri ( Market Mağaza Yönetim Yazılımları)

Mobil uygulamalar ( Kişiye yada şirketlere özel geliştirilen uygulamalar) gibi daha bir çok alanda çözüm ortağınız olmak için hazırız burdayız.

Teknik Servis

Teknik Servis ve Bakım Sözleşme Hizmeti.

İşletimlerinizde yoğunlukla kullandığınız elektronik cihazların Tamirini bakımını ve  yıllık bakım sözleşmelerini biz üstleniyoruz. Uzman kadromuz yerinde donanım tespiti yaparak size özel takip ekranı aracılığı ile  teknik servisimize gelen ürünlerin tamir, bakım testlerini yaparken diğer ürünler konusunda 'da siz değerli müşterilerimize eşsiz kaliteli teknik servis deneyimi sunmaktayız.

teknik-servis.png
Bize Ulaşın.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

ErleR

LOGOm_original_edited_edited.png